STOMATOLOG

(tel. 501 124 251)
Pon - Czw   11:00 - 19:00
Pt - Sob   11:00 - 19:00

lek. dent. Karolina Wilczyńska

Dr n. med. Karolina Wilczyńska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Na tej samej uczelni rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z Protetyki Stomatologicznej.

Doœwiadczenie zawodowe uzyskała m.in. dzięki pracy w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej w Lublinie, a także w trakcie pracy w prywatnych praktykach stomatologicznych. Systematycznie uczestniczy w intensywnych szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i umiejętnoœci praktyczne z zakresu swoich zainteresowań, czego efektem sš liczne dyplomy. Wiedza zdobyta do tej pory pozwala jej szkolić następne pokolenie przyszłych dentystów, a pacjentom daje gwarancję pełnego profesjonalizmu.

Obecnie jest pracownikiem naukowym w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Stomatologia stanowi dla niej pasję, którą stale rozwija!


tech. dent. Michał Nicpoń

Od 2010 roku absolwent Niepublicznego Medycznego Studium Zawodowego w Lublinie, kierunek Technika Dentystyczna. Doświadczenie zawodowe zdobywał już w czasie nauki w szkole w wielu renomowanych pracowniach protetycznych.

Ciągle uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach między innymi organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Techników Dentystycznych pogłębiając dalszą wiedzę na temat nowych materiałów i nowoczesnych technologii. W ten sposób zdobytą wiedzę wykorzystuję później w swoim laboratorium protetyki.

Doskonała jakość stosowanych materiałów oraz możliwie najwyższa staranność i estetyka wykonania moich prac zapewniają Państwu niezawodny produkt finalny.

PROTETYK

(tel. 794 345 677)
Pon - Pt    9:00 - 18:00
Sobota     9:00 - 14:00